У Кривому Розі на Соцмісті впала стіна будинку. Керуюча компанія каже, що це через занизькі комунальні тарифи

Будинок по вулиці Ветеранів Праці, що на Соцмісті, втратив стіну. Місцеві мешканці кажуть, що неодноразово зверталися до керуючої компанії з вимогою відремонтувати будівлю, проте марно — ніхто не приїздив, нічого не робив.

Тріщина на цьому місті з’явилася ще декілька років тому. А з початком війни збільшилася. На думку мешканців, будинок постраждав від прильотів, а в день ракетного удару по криворізькій нафтобазі — взагалі трусився, наче під час землетрусу

Обслуговує цей будинок керуюча компанія «Сітісервіс». Представниця організації запевнила — обвалу не сталося б, якби люди сплачували більше грошей за догляд будинку. Як мешканці мали дізнатися, що конторі не вистачає грошей — ніхто не розповідає.

Самі ж люди впевнені, що навіть якби сплачували більше, будинок це не врятувало б. Мешканці планують стягувати з «Сітісервісу» компенсацію, але як це робити — ще не вирішили.

Тепер власникам чотирьох квартир доведеться переїжджати до родичів. Для них нібито виділили приміщення у місцевому спортзалі. Проте проживання та харчування їм довелося б сплачувати з власної кишені. Люди від такої пропозиції відмовляються.

Заступник голови Металургійної районної ради Павло Гівель повідомив, що стіну будуть розвалювати та ремонтувати. Також займуться дахом будинку. Проте за чиї кошти проводитимуть роботи — невідомо.

Якщо ви бажаєте знати все про «обслуговування» криворізьких будинків керуючими компаніями — дивіться розслідування СВОЇХ.

September 17, 2022

Пошукаємо?