У Кривому Розі накрили нарколабораторію з виробництва метамфетаміну

Поліцейські відділення поліції №1 (Довгинцівський) викрили нарколабораторію з виробництва метамфетаміну. 52-річний криворіжець виготовляв наркотики та продавав серед місцевих наркоманів. Під час обшуку в його помешканні на Військовому містечку-33 знайшли зброю та набої.

Також слідство встановило, що власник «лабораторії» організував шахрайську схему до якої долучив двох колишніх арештантів з Кривого Рогу. Чоловіки отримували доступ до особистих кабінетів «Приват24». Після цього вони створювали від імені потерпілих цифрові віртуальні картки, встановлювали на них кредитні ліміти та викрадали гроші.

Загалом поліцейські вилучили в організатора лабораторне обладнання для виготовлення метамфетаміну, ваги, наркотичні засоби, прекурсори, пістолет, набої та гранату Ф-1. У помічників чоловіка правоохоронці знайшли мобільні телефони, комп’ютерне обладнання, SIM-карти мобільних операторів України, 30 тисяч гривень, 2 100 доларів, автомобіль марки BMW 525, банківські карти та 5-ть SIM-холдерів.

На затриманих відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.190, ч.1 ст.263 та ч.2 ст.309 КК України. Після надходження результатів експертних досліджень буде вирішуватися питання про додаткову кваліфікацію дій чоловіків. Наразі ж їм загрожує до 8 років за ґратами.

September 24, 2022

Пошукаємо?