У Кривому Розі попрощалися із захисником Маріуполя Михайлом Жолобовим. Громадяни просять надати йому звання Героя України

6 листопада у Кривому Розі відбулася церемонія прощання з військовослужбовцем Національної гвардії Михайлом Жолобовим. В березні 23-річний боєць отримав важке поранення під час оборони Маріуполя та поклав своє життя у боротьбі за місто, що стало символом української незламності. Повернути тіло воїна вдалося лише нещодавно.

Прощання з Михайлом Жолобовим відбулося в Спасо-Преображенському соборі Кривого Рогу. Поховали ж захисника у секторі почесних поховань Центрального кладовища. Вшанувати сміливого криворіжця прийшли родичі, друзі та побратими з Національної гвардії.

Громадяни закликають надати Михайлу Жолобову звання Героя України посмертно. На сайті президента вже з’явилася відповідна петиція. Підтримати ініціативу можна тут.

Нагадаємо, захисник навчався у Криворізькому ліцеї-інтернаті з посиленою військовою підготовкою. У 2020 році закінчив академію Національної гвардії України у Харкові та встав до лав ЗСУ у військову частину 3011.

Михайло Жолобов був старшим лейтенантом, заступником командира батальйону оперативного призначення та майстром спорту з плавання. Дома в загиблого офіцера залишилися дружина, батьки і молодший брат.

СВОЇ висловлюють щирі співчуття близьким і побратимам захисника.

Вічна пам’ять Герою!

Подивитися відео церемонії прощання з Михайлом Жолобовим можна на YouTube-каналі СВОЇх за цим посиланням.

November 6, 2022

Пошукаємо?