У Кривому Розі проспект Гагаріна хочуть перейменувати на честь померлого мера Костянтина Павлова. Реакція соцмереж

Петиція із пропозицією назвати проспект Гагаріна ім’ям покійного Костянтина Павлова набрала тисячу голосів. Її автор – Дмитро Богуславський, маловідомий у Кривому Розі підприємець. Тепер депутати мають розглянути електронне прохання на сесії, а соцмережі вже відреагували.

«Що за чортівня! Всі забули опзж, регіони, голосування і т.д.? Герой!
Чому б не Кузьми Скрябіна, він там поруч останній концерт відіграв і з початком війни на користь був», – написал глава ОО «Рух без меж» Юрій Понькін.

Депутат міськради Наталія Шишка припустила, що для швидкого набору голосів могли бути підключені бюджетники: «Не виключено, що для стрімкого досягнення результату в 1000 голосів включено адмінресурс. І, навіть, підгадали з завершенням розгляду петиції до чергової сесії міської ради, яка, звісно ж, пройде у закритому режимі, через що широка громадськість ризикує так і не дізнатись про заслуги Павлова».

Депутат Покровської райради Сергій Мариничев був стислим і просто послав ініціаторів практично слідом за російським військовим кораблем.

Відреагував на петицію і голова інформаційної агенції СВОЇ Олексій Таймурзін.

«Сімейка Вілкулів хоче назвати одну із головних міських вулиць проспект Гагаріна на честь мера ОПЗЖшника. Просто хочу нагадати, що Костянтин Павлов – людина, якій тиснув руку Рабінович. Який яшкався з такими особами, як кум Путіна Медведчук. Який ніс ватні проросійські тези в народ. Невже не можна перейменувати проспект на честь, наприклад, першої жінки Героя України, яка родом із Кривого Рогу? Невже хтось хоче, щоб головний проспект міста асоціювався із російським миром? Я закликаю авторів петиції відкликати її. Це ваш єдиний шанс довести, що ви не зустрічатимете російські танки з квітами».

Зазначимо, раніше у криворізькій мерії неодноразово заявляли про намір назвати одну з вулиць Кривого Рогу ім’ям покійного мера Костянтина Павлова, який був членом забороненої в Україні проросійської партії ОПЗЖ. Лідер цієї політсили Медведчук був затриманий СБУ за підозрою у держзраді.

 

May 17, 2022

Пошукаємо?