У Кривому Розі провели закупівлю без використання електронної системи генераторів у фірми, що може бути пов’язана з дніпровським мільйонером

«Кривбасводоканал» та «Криворіжтепломережа» закупили генераторів на 10,7 млн грн. Інформація є на сайті «Прозорро». Продавець – ТОВ ТСК «Альфатех».

КП «Кривбасводоканал» придбало 5 генераторних установок Wiba W53NBLSS70 (Франція) та 2 дизельних генератора Starkgen SGT-255SX (Туреччина) на загальну суму 7 млн. 062 тис. 750 грн. А комунальна «Криворіжтепломережа» закупила 6 турецьких генераторів Starkgen на суму 3,75 млн грн.

Оскільки ці підприємства здебільшого є дотаційними, то і джерело їхнього фінансування – бюджет Криворізької міської територіальної громади.

Постачальник генераторів – ТОВ Торгівельно-сервісна компанія «Альфатех», яка зареєстрована у столиці. Видання «Наші гроші. Регіон» пов’язує цю компанію з дніпровським мільйонером Вадимом Єрмолаєвим. Варто підкреслити, що ми не знайшли на сайті цієї фірми ціни на генератори.

Журналісти також зазначають, що загалом з бюджету Кривого Рогу компанія, що може бути пов’язана з Єрмолаєвим, отримала десятки мільйонів гривень.

Читайте також про безпілотники для тероборони, які у Кривому Розі можуть бути придбані дорожче, ніж благодійним фондом.

March 9, 2023

Пошукаємо?