У Кривому Розі вшанували захисників Маріуполя: оборонці вже рік у полоні

На набережній у парку Богдана Хмельницького криворіжці зібралися на акцію до Дня вшанування захисників Маріуполя. Саме 20 травня рік тому за наказом Президента оборонці вийшли з заводу «Азовсталь».

Серед присутніх – колишні військовополонені, рідні бійців, які досі перебувають у неволі, побратими та небайдужі містяни. Захід організувала ГО «Центурія».

Світлана чекає з російського полону на 31-річного сина. Нацгвардієць Віктор Котяш з в/ч 3011 вже рік у російській неволі. Востаннє мати і син розмовляли 2 травня 2022 року. Вона одна з багатьох жінок, які чекають на рідних вдома. На набережній криворіжанки розгорнули плакати з фотографіями полонених військовослужбовців з 17 танкової бригади та в/ч 3011 Нацгвардії України.

Пролунала спільна молитва за захисників. Охочі взяли участь у благодійних забігах на 800 та 1500 метрів. Продемонстрували знання з двох дисциплін: медичної та мінно-вибухової справи. Також розіграють призи: трофейний сухпай росармії, авторську футболку та турнікет. Зібрані гроші підуть на забезпечення медиків «Азову».

До цього головними вулицями міста проїхався байкерський мотопробіг.

May 20, 2023

Пошукаємо?