У Кривому Розі втретє за кілька років оголосили про ремонт ЦДТ «Мрія»

Відділ освіти виконкому Інгулецької райради шукає підрядника, який трохи більше ніж за 5,4 млн грн відремонтує покрівлю Центру дитячої творчості «Мрія». Заявку подав лише один претендент – ТОВ «Сапсан-КР». Підприємство пропонує відремонтувати 1436 м² покрівлі за 4,5 млн грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші. Регіон».

Капітальний ремонт покрівлі інгулецькі освітяни планували ще у 2020 році. Тоді його очікувана вартість складала майже 3,3 млн грн. Але з ремонтом тоді не склалось: Держаудитслужба виявила порушення при проведенні закупівлі, і згодом укладений договір було розірвано начебто у зв’язку з відсутністю коштів для фінансування ремонту. 

Друга спроба вже наприкінці 2021 року. Ремонт близько 1436 м² замовник пропонував зробити за трохи більше 4,2 млн грн. За нашою оцінкою, переможець торгів ТОВ «Крома» за виконані роботи отримав суму в близько 961 122 грн. Але що саме було зроблено – ми не знайшли.

У 2023 році відділ освіти замовив корегування кошторису проєкту за 37 тисяч грн і після цього очікувана вартість робіт зросла до 5,4 мільйона. 

Єдиний претендент на отримання підряду – ТОВ «Сапсан-КР». Фірма належить Богдану Лиманському. Вона займається ремонтом покрівель і за більше ніж 8 років існування уклала понад 100 угод, переважно з криворізькими замовниками, на більше ніж 125 мільйонів гривень. 

У 2020 році правоохоронці порушили кримінальне провадження через можливе заволодіння грошовими коштами під час ремонту покрівлі ПК «Першотравневий». Слідчі підозрювали посадових осіб підрядної організації, ймовірно, «Сапсан-КР», та керівництво палацу культури у змові. Нібито ціни на матеріали в актах не відповідали їх якості. 

У 2021 році правоохоронці зацікавилися нескінченним ремонтом Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 на Соцмісті. Після урочистого відкриття після реконструкції у 2020 році (напередодні виборів мера), басейну знадобився ще один ремонт на майже 23 млн грн. З’ясувалось, що потрібно капітально ремонтувати систему водопідготовки, яка вже начебто була раніше відремонтована ПП «Константа -1». 

Новий підряд отримало ТОВ «Сапсан-KP». А замовник ремонту – розслідування щодо звинувачень у неналежному виконанні своїх службових обов`язків, яке призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів.

April 14, 2023

Пошукаємо?