У Кривому Розі зросла кількість ДТП. Чому?

За інформацією полку патрульної поліції у Кривому Розі, з 1 по 23 жовтня на дорогах загинули два пішоходи. Ще одна людина померла минулого місяця. 

Суттєво зросла кількість аварій: з 25 у вересні (з 1.09 по 25.09) до 40 у жовтні. При цьому, минулого року сталося 33 ДТП у жовтні та не загинув жоден пішохід. Тобто аварійність, порівняно з 2021 роком зросла на 21%.

У масштабах країни з 10 по 23 жовтня загинув 51 пішохід, у тому числі 38 із них – у темний час доби. Це на понад 25% більше, ніж за два попередні тижні.

На безпеку на дорогах може впливати економія електроенергії та слабке освітлення. У Кривому Розі, наприклад, вуличне освітлення скоротили на 60%. Це робить більш уразливими пішоходів у темний час доби.

Аби не наражатися на зайвий ризик, у поліції просять громадян вдягати світловідбивні елементи або вмикати ліхтарик, переходячи через дорогу.

«Наші громадяни полюбляють носити темний одяг, вони стають видимими для водія на відстані 10-12 метрів. Білий або жовтий колір робить людину видимою на дорозі за 55 метрів. Це вже можна говорити про гальмівний шлях і якусь реакцію. Якщо людина одягає світловідбивальні елементи, то це 130 метрів видимості», – підкреслив Олексій Білошацький, перший заступник департаменту патрульної поліції.

October 28, 2022

Пошукаємо?