У Кривому Розі підрядника підозрюють у розкраданні 4 мільйонів гривень на ремонт лікарень та будівництво колектора

Директора компанії-підрядника та його підлеглих підозрюють у завищенні вартості будівельних матеріалів на трьох об’єктах у Кривому Розі. Через це на ремонті медичних установ та будівництві ділянки самопливного каналізаційного колектора бюджет втратив 4,1 мільйона гривень. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань.

Організував схему розкрадання бюджетних грошей директор компанії-підрядника, йому допомагали техдиректор, головний інженер, начальник відділу, головний бухгалтер та її підлегла.

Їх підозрюють відразу за декількома кримінальними статтями: за частиною 1 статті 255 (створення злочинної організації), за частиною 1 статті 366 (службове підроблення) та частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Усім підозрюваним суд обрав запобіжний захід: організатора заарештували з правом внесення застави у 198 тисяч гривень, двом учасникам злочинної групи — цілодобовий домашній арешт, ще трьом — нічний домашній арешт.

Викрили злочинну схему та встановили всіх її членів оперативники Управління стратегічних розслідувань та слідчі Нацполіції у Дніпропетровській області.

Відомо, що ця ж злочинна група проходить у іншій кримінальній справі про розкрадання 6 мільйонів на ремонт лікарень та навчальних закладів. У травні 2021 року обвинувальний акт направили до суду.

January 21, 2022

Пошукаємо?