У Кривому Розі відбулася відкрита першість із кікбоксингу — фоторепортаж

5 лютого у стінах ДЮСШ №2 відбулася відкрита першість з кікбоксингу К-1 серед вихованців спортивних шкіл та клубів. У турнірі брали участь спортсмени із Кривого Рогу, Апостолова та Нікополя.

За багато років змагання стали традиційними для Інгульця. Якось першість ДЮСШ проводили навіть просто неба. Цього разу спаринги пройшли у стінах Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Наймолодшому спортсмену було 6 років, а старшому виповнилося 18. Бої проводили між 160 спортсменами з ДЮСШ №2, ДЮСШ №6, «Торнадо», «Барс», «КірКов», Gregorr, «Вулкан», «Спортмайстер».

Брали участь кікбоксери та представники тайського боксу. Від «новачків», які перший рік опановують бойові мистецтва, до кандидатів та майстрів спорту, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

«Хочу подякувати батькам, які довіряють нам своїх діток, — зазначив головний суддя змагань Віталій Білик. — Ми намагаємося правильно виховувати, прищеплювати їм правильні цінності у житті, розвивати їхні фізичні якості та моральні. Тому що кікбоксинг не може бути без волі до перемоги, дисциплінованості, почуття справедливості, які кожен спортсмен хоче реалізувати у рингу».

За підсумками турніру перше загальнокомандне місце зайняла ДЮСШ №2, друге – ДЮСШ №6, третє – БАРС. У «Спортмайстра» 4 місце, «Тайгера» (Апостолове) 5 місце, у команди «КірКов» – 6-те, «Вулкан» (Нікополь) – 7 місце і у GrEGORr – 8 місце.

Більше фотографій із турніру дивіться за посиланням.

February 5, 2022

Пошукаємо?