У Кривому Розі збили на зебрі дівчину, водій втік із місця аварії. Машину знайшли

Близько 00:40 в районі «Сходу» збили дівчину, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Автомобіліст втік з місця аварії, а постраждалу госпіталізували у «тисячку» у тяжкому стані.

У дівчини-пішохода перелом кісток черепа, сильна травма мозку, пошкоджені внутрішні органи, серйозні переломи тіла. Зараз вона у реанімації, за її життя борються лікарі тисячі. З власних джерел ми дізналися, що потерпілій 27 років, вона працює косметологом в одному із салонів міста.

Автомобіліст втік з місця аварії. На дорозі правоохоронці знайшли деталі, які відвалилися від машини через сильний удар. Слідчі припустили, що учасник аварії Ford Fusion синього кольору.

Поліція оголосила пошук очевидців, СВОЇ розмістили інформацію про аварію у всіх соціальних мережах. Через півтори години один із підписників – патрульний, який був на вихідному, виявив автомобіль із пошкодженнями за адресою Металургів, 15. На крилі машини залишився шматок куртки, в яку була одягнена постраждала. У кишені видно навушники та захисну маску. Наразі поліцейські шукають водія.

February 12, 2022

Пошукаємо?