У росії залишилося ракет на 2-3 масовані удари, – українська розвідка

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов у інтерв’ю українському ЗМІ розповів, як Україна повертатиме Крим та на скільки ракетних атак спроможна росія. Ось головні тези.

Про зимову військову кампанію

– докорінної зміни ситуації з боку рф ми не очікуємо. Росія знаходиться зараз у тупику. Єдине місце, де вона ще «намагається намагатися» – це Бахмут. Особливих успіхів на цьому напрямку не мають. Крім цього, вони концентрують сили північніше Бахмута і в напрямку Запоріжжя. Але ми не бачимо реальної змоги чогось досягти. Коментувати наші дії я не буду.

– мобілізовані корінним чином хід війни змінити не можуть.

Про Крим

– Ми повернемо усі втрачені території. Крим буде повернуто комбінованим шляхом: і силою, і дипломатією. Але без сили нічого не буде. Наші підрозділи зайдуть туди зі зброєю в руках.

Про зрадників

– з 24 лютого в українській розвідці не виявили жодного зрадника. Були випадки неналежного ставлення до охорони держтаємниці, але в більшості випадків це була службова недбалість. Наприклад, коли якусь інформацію хтось може надіслати по месенджеру. А вона стає надбанням ворога, який перехоплює цей сигнал. Такі випадки трапляються, на жаль. Це загальна проблема всіх наших органів влади.

Про ракети

– росії вистачить ракет на 2-3 масовані обстріли (70-75 ракет за раз). Якщо ви подивитеся на інтенсивність ракетних атак – вони робили ці теракти щодо об’єктів критичної інфраструктури спочатку раз на тиждень. Потім – раз на 10 днів. Потім – раз на два тижні. Нині ще довше.

– російська промисловість не здатна покрити ту кількість, яку вони витрачають. За всіх їхніх спроб – це нереально.

– в рф почався технічний голод. російська армія стикається з майже ідентичними проблемами, з якими стикаємось і ми. Тільки ми з березня, а вони приблизно з початку осені. Як у нас проблема зі снарядами до артилерії, яку ми вирішуємо завдяки партнерам, – так і це почалося. Як у нас почалися проблеми з уламково-фугасними снарядами до танків – також у них. Те саме стосується ракет до РСЗВ.

– росіяни по всьому світу шукають, де придбати снаряди 122 і 152 мм, танкові осколково-фугасні та реактивні снаряди до «Град» та «Ураганів».

– іран не поставив росії жодної балістичної ракети. Китай також зброї їй не дасть.

Про морський флот дронів

– погода зараз не сприятлива ані для російського флоту, ані для українських морських дронів.

Читайте також: Україна отримає системи ППО Patriot. Розповідаємо, що вони можуть.

December 26, 2022

Пошукаємо?