Українці здобули 16 медалей на Іграх Нескорених

Національна збірна України здобула 16 медалей на Іграх Нескорених у Гаазі. Наша команда взяла по 5 золотих і 5 срібних та 6 бронзових нагород.

«Золото» у штовханні ядра здобув Родіон Сітдіков. У стрибках у довжину Артем Лукашук виборов «срібло» у своїй категорії, а Іван Герецун – «бронзу».

Олексій Бобчинець у бігу на 1500 метрів здобув бронзову медаль.

У командному змаганні зі стрільби з лука вибороли «срібло» Дмитро Афанасьєв, Сергій Калитюк і Василь Стуженко. У штовханні ядра у своїх категоріях стали медалістами Віктор Легкодух («золото»), Рустам Росул («срібло»), Сергій Прядка («золото).

Анна-Софія Пузанова, яка брала участь у змаганнях замість своєї мами Юлії «Тайри» Паєвської, яка перебуває у російському полоні, здобула бронзову медаль зі стрільби з лука в категорії новачків.
«Бронзу» у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха, Андрій Бадарак виборов дві медалі – бронзову у запливі на 50 м брасом та золоту у плаванні на 50 м на спині.

У веслуванні на тренажерах українці вибороли 4 медалі: Ігор Галушка здобув «золото» у веслуванні на 4 хвилини і «срібло» у веслуванні на тренажерах на 1 хвилину. Віктор Легкодух здобув «срібло» у веслуванні на тренажері на 4 хвилини у своїй категорії. Ігор Безкаравайний здобув бронзову медаль у веслуванні на 1 хвилину.

Зазначимо, лучник Василь Стуженко, який виборов для України «срібло», родом з Кривого Рогу. Він брав участь у бойових діях на Донбасі. У 2014 отримав поранення під Іловайськом. Стуженко втратив ногу та руку, проте продовжив займатися спортом.

Офіційна церемонія завершення змагань відбулася 22 квітня за участі засновника — британського принца Гаррі.

April 23, 2022

Пошукаємо?