В бою на північ від Бахмута поліг криворіжець Віталій Трофім

Віталій Трофім воював в лавах десантно-штурмової бригади, був старшим солдатом гранатометного відділення взводу вогневої підтримки. Про гірку втрату повідомила Первинна організація ПМГУ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Криворіжець працював водієм автобуса автоколони №11 автотранспортного управління «АрселорМіттал Кривий Ріг» з 2005 року. Набута професійна майстерність дозволяла йому впевнено почуватися за кермом будь-якого автотранспортного засобу, навіть такої нестандартної автотехніки, як триосьовий сучасний автобус з подовженим кузовом та підвищеною пасажиромісткістю, який не так давно поповнив автопарк підприємства. Саме на такому автобусі Віталій останнім часом здійснював пасажирські автоперевезення, допомагаючи людям діставатися на роботу до віддалених виробництв та цехів та звідти додому.

Покладаючись на неабиякий досвід Віталія у своїй справі, характерне для нього дуже відповідальне ставлення до безпеки руху, його завжди залучали до команди найкращих професіоналів, яким в літній період довіряли перевезення дітей в оздоровчі табори та сімей арселорівців в пансіонати підприємства на морському узбережжі.

«В нашому колективі Віталія Трофіма знали як доброго товариша, скромну, доброзичливу, чуйну та врівноважену людину, – говорить голова цехкому Лариса Мільцер. – Але водночас він мав розвинуте почуття справедливості, за яку був готовий, як то кажуть, стояти горою».

У Віталія залишилися дружина та двоє дорослих дітей.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним та близьким бійця.

Вічна пам’ять Герою!

April 18, 2023

Пошукаємо?