В бою за Бахмут поліг криворіжець Андрій Воробйов

Андрій Воробйов був радіотелефоністом розвідувального відділення в складі стрілецького батальйону. Про це повідомила Первинна організація ПМГУ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Криворіжець працював на коксохімічному виробництві «АрселорМіттал Кривий Ріг» слюсарем-ремонтником в коксовому цеху. Мав майже 15-річний досвід роботи на іншому виробництві – в монтажно-ремонтному цеху.

«Робота в коксовому цеху, як всі знають, – нелегка. Але Андрій адаптувався на нашому в прямому сенсі гарячому виробництві швидко та без проблем, результатами своєї щоденної праці доводячи, що він є добрим фахівцем з ремонтної справи,  – розповідає голова цехкому ПМГУ коксового цеху Марія Мелецька. – За словами його колег, він легко знайшов спільну мову з товаришами по бригаді, вмів підбадьорити, зарядити тих, хто працював поряд з ним, притаманною йому енергійністю, яку зазвичай зберігав навіть під час виконання найскладніших виробничих завдань. Тобто він мав всі задатки, щоб стати гарним бригадиром. Взагалі, всі колеги, згадуючи про нього, кажуть: «То була золота людина!» Дуже боляче втрачати таких людей, усвідомлювати, що вони вже не повернуться до нас». 

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним воїна.

Вічна пам’ять Герою!

April 21, 2023

Пошукаємо?