В бою за Бахмут поліг воїн з Криворіжжя, батько трьох дітей Михайло Борисов

Мешканець селища Широке працював машиністом-екскаваторником на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті. Про гірку втрату повідомила Криворізька райдержадміністрація.

Коли почалася повномасштабна війна, був одним з перших, хто став до лав ЗСУ. 24 лютого 2022 року без жодних вагань пішов до терцентру комплектування і записався добровольцем. Спочатку стояв на захисті рідного селища, а потім і Донеччини.

Своїй дружині Юлії він сказав: «Ти будеш мною пишатися!». Так і вийшло, адже бойові побратими згадують його як рішучого, сміливого та професійного військового, а його звитяжним бойовим шляхом пишається уся Широківщина, усе Криворіжжя, уся Україна.

«Мій коханий був добрим сім’янином, неймовірно працьовитим, чуйним другом та опорою. Для дітей – авторитет і неймовірно ласкавий батько. Для найменшого сина, якому 12 років, він був прикладом мужнього і доброго чоловіка!» – розповіла Юлія.

Без батька залишилось троє дітей, без сина – батьки, без улюбленого дідуся – півторарічний онучок. Так і не судилось побачити весілля дорослої доньки Валерії. А скільки залишилось планів, скільки нездійснених мрій… Михайлу Валерійовичу було лише 37 років.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття великій родині воїна.

Вічна пам’ять та шана Герою!

March 6, 2023

Пошукаємо?