«В пам’ять про чоловіка»: дружина загиблого захисника з Кривого Рогу створює мурали на стінах заводу

Наталія Олекса працює дозувальницею агломераційного цеху №3 на «АрселорМіттал Кривий Ріг». Тут до 24 лютого трудився й її чоловік Анатолій Прідьма. Коли почалася війна, він пішов добровольцем на фронт та загинув у перші ж дні. Жінка в пам’ять про свого чоловіка та всіх загиблих, розмальовує сірі стіни АЦ-3 яскравими патріотичними муралами. Про це повідомляє пресслужба заводу.

«Мені це було вкрай потрібно: втілити в малюнку все, що я відчуваю, що пережила, події сьогодення та віру в наш народ, в наші сили, перемогу, – говорить Наталія Олекса. – В нашій країні триває кривава та жорстока війна. Але ми, кожен на своєму місці, робимо все можливе, щоб війна найскоріше закінчилася. Тому і фарби у мене яскраві, і сюжети говорять, що все у нас обов’язково буде добре».

Наталія хоче, аби її колеги заряджалися від її малюнків позитивом та впевненістю в перемозі.

«У нас з Анатолієм зростає чотирирічна донечка, і я буду їй розповідати про тата і заради чого він віддав своє життя. А ще я продовжую справу свого чоловіка. Він любив бджолярство, отже тепер цим займаюся і я. Знаєте, планую намалювати Янгола в образі військового-рятівника, який тримає на руках жінку. Ця жінка – це наша Україна. Завдяки військовим, волонтерам і взагалі усім нашим людям незабаром наша рідна Україна буде звільнена від ворога. Я в це щиро вірю».

September 16, 2022

Пошукаємо?