Вакцинуйся і багатій: щепленим від коронавірусу українцям виплатять по тисячі гривень
Таку заяву зробив Президент Володимир Зеленський у новому відеозверненні до народу. Виплату тисячі гривень обіцяють здійснити через систему «Дія».
На гроші можуть розраховувати українці, які пройшли повний курс вакцинації. Витратити тисячу гривень можна буде на купівлю абонементів до спортклубу, відвідування кінотеатрів, музеїв, концертних залів, а також на квитки на транспорт усередині країни.
Програму планують запустити у День святого Миколая, 19 грудня. Країні вона коштуватиме шість мільярдів гривень – половину виділять до кінця цього року, а наступну – 2022-го.
Читайте також: «ДІЯ» показуватиме ПЛР-тести
November 16, 2021