Вбити міністра оборони та голову розвідки: СБУ затримала амбітних кілерів

Служба безпеки України піймала кілерів, які хотіли вбити міністра оборони Олексія Резнікова та керівника розвідки Кирила Буданова. Також найманці планували ліквідувати відомого українського активіста, ім’я якого не розголошується.

Наразі відомо, що злодії являють собою диверсантів кремля з ГРУ. За знешкодження кожної цілі російські «куратори» обіцяли їм винагороду від 100 до 150 тисяч доларів

Встановлено, що ДРГ була сформована кадровими співробітниками воєнної розвідки рф для проведення підривної діяльності на території Україні. До її складу увійшов мешканець Луганська, який під час АТО воював на у складі бойовиків «лнр». За завданням координатора з москви, саме він, використовуючи свої зв’язки серед кримінальних кіл, підшукував кілера для вчинення замовних убивств.

На його «пропозицію» відповів мешканець Києва. Він виконав «тестове завдання» та за п’ять тисяч доларів вбив українського військового, якого окупанти вважали причетним до розправи над російськими полоненими.

Для замаху на міністра оборони та голову розвідки «зв’язковий» прибув на підконтрольну Україні територію з боку білорусі. Тут разом зі спільником вони мали підготувати план «ліквідації» та подати його на затвердження своїм керівникам в рф.

СБУ зафіксувала прибуття «лнрівця» до Волинської області та зустріч зі спільником. Контррозвідники Служби безпеки із залученням бійців ЦСО «А» затримали обох зловмисників у Ковелі. Під час обшуку у «зв’язкового» виявлено докази злочинних дій, а також паспорт громадянина рф.

Наразі обом затриманим повідомлено про підозру у державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану, та умисному вбивстві. Вирішується питання обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Обидва можуть провести у в’язниці решту свого життя.

 

August 8, 2022

Пошукаємо?