Вибух у багатоповерхівці в Кривому Розі, серед версій побутовий газ

Вранці третього квітня по Черняховського, 29 сталася сильна пожежа. Мешканці будинку кажуть, що чули вибух. На місце оперативно виїхали екстрені служби Кривого Рогу. 

Офіційно відомо, що внаслідок пожежі постраждало четверо людей. Врятувати вдалося десять мешканців багатоповерхівки – чотирьох через вікна, шістьох вивели по сходах у задимленому під’їзді.

Місцеві жителі кажуть, що о сьомій ранку чули вибух, вже після нього сталася пожежа. Серед версій – побутовий газ. Також на вулиці біля будинку знайшли предмет, схожий на буржуйку.

З власних джерел нам відомо, що в епіцентрі події, у квартирі, де все сталося, був чоловік. Він отримав чисельні опіки. Його дружині пощастило – вона знаходилася у цей момент на дачі.

На місці працювали медики, рятувальники, поліцейські та газова служба. Остаточну причину встановить спеціальна комісія.

Оновлено: з будинку було евакуйовано 10 мешканців. У результаті вибуху опіки 2-ї і 3-ї ступенів отримав 67-річний чоловік, який проживає у квартирі, де стався вибух газу. Він госпіталізований у 2 міську лікарню. Ще 2 людей з діагнозом «отруєння продуктами горіння» знаходяться у 1 міській лікарні. Їм надається медична допомога. Ще 8 людей отримали необхідну допомогу на місці. Попередньо у квартирі зруйновано кілька перегородок, у під’їзді та інших квартирах вибиті вікна.

Читайте також про зіткнення вантажівки з легковиком у центрі Кривого Рогу 

April 3, 2023

Пошукаємо?