Віце-мер Кривого Рогу Євген Удод знову став фігурантом кримінальної справи

Обласна прокуратура відновила кримінальні справи 2017 року, об’єднавши їх у нове провадження з двох епізодів. 15 грудня першому заступнику мера Євгену Удоду вручили повідомлення про підозру. Про це йдеться на сайті Криворізької міськради.

За першим епізодом Євгена Удода підозрюють у тому, що він погрожував пістолетом тодішньому начальнику управління містобудування та архітектури Валерію Нетяженку, про що останній дав свідчення правоохоронцям.

Другий епізод пов’язаний із рішенням Дніпропетровської обласної ради, яку на той час очолював Євген Удод. 2011 року на баланс комунального підприємства «Електромережі-Південне» безкоштовно взяли електромережі, які через два роки, 2013-го, продали за 9,7 мільйона гривень ДПЕК «Дніпрообленерго».

Євгена Удода підозрювали у розкраданнях бюджетних грошей у особливо великих розмірах. У 2017 році він кинувся тікати. Генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що криворізький чиновник виїхав із країни. Його оголосили у державний розшук.

У 2019 році адвокатам Євгена Удода через суд вдалося зняти їхнього клієнта з розшуку.

Наразі Євген Удод обіймає посаду першого заступника мера Кривого Рогу.

У мерії нову справу охрестили політичним замовленням та повідомили, що обласна прокуратура вимагає за чиновника 9 мільйонів гривень застави. Євген Удод встиг заявити: «Я впевнений у своїй правоті, ховатися не збираюся».

December 15, 2021

Пошукаємо?