Володимир Зеленський з робочим візитом на Дніпропетровщині

Президент відвідав Нікопольський район, який постійно зазнає ворожих обстрілів з важкої артилерії та все частіше з безпілотників. 

Наприклад, 27 березня росіяни атакували Нікополь та Марганецьку громаду з квадрокоптерів, скинувши вибухівку на освітній заклад, приватний будинок і два авто. Постраждав 51-річний чоловік. Його у стані середньої тяжкості забрали до лікарні.  

Президент зустрівся з головою Дніпропетровської ОВА Сергієм Лисаком, головою Нікопольської РВА Євгеном Євтушенком та іншими посадовцями регіону. 

«Обговорив наслідки терористичних ударів по Нікополю, Марганцю та інших населених пунктах регіону. Майже 5 тисяч будівель району зазнали руйнувань, серед них медичні й освітні заклади. Постраждалим громадянам надається необхідна допомога. Дякую кожному, хто працює заради відновлення та повернення нормального життя нашим людям! Усе відбудуємо та відновимо», – зауважив Володимир Зеленський.

Було відзначено дієву взаємодію обласної військової адміністрації з органами місцевого самоврядування, ефективну роботу правоохоронних органів.

Нагадаємо, влітку Президент відвідував Криворізький район. Вперше з початку повномасштабного вторгнення.  

March 27, 2023

Пошукаємо?