Як Кривий Ріг оговтується після ракетного удару, – фоторепортаж

14 січня росія скерувала ракети на Кривий Ріг. Чотири вдалося збити, а одна впала неподалік об’єкта критичної інфраструктури – у приватний сектор.

В результаті у батьківському домі загинув 33-річний чоловік. Максим Магиря приїхав навістити рідню на свята.

Госпіталізували також 47-річного чоловіка. Як з’ясували журналісти СВОЇх, постраждалих людей виявилося більше. Багато хто просто не став звертатися по допомогу, бо вважає свої поранення не серйозними.

Жінка, якій років зо 80, показала рану на нозі. На питання, чому не звертається до медиків, вона відповіла, що то пусте.

У епіцентрі вибуху зруйновано гараж, з навколишніх будинків позлітала покрівля, пошкодило паркани. Усього посікло 50 приватних осель.

Одразу після прильоту міські служби працювали на місці до першої ночі. Люди кажуть, місто наказало чекати комісії, лише після цього їм нададуть допомогу у вигляді будматеріалів. Зараз містяни прибирають на своїх ділянках та ліквідовують наслідки обстрілу самотужки. Плівку, цвяхи, шифер та скло привезуть з міських резервів сьогодні та будуть видавати людям.

Співробітники райвиконкому збирають дані з постраждалих для оформлення матеріальної допомоги від міста. Відшкодовувати збитки буде вже держава. 16 січня біля 129 ліцею буде працювати машина ВІЗИ, де можна буде оформити відповідну заявку.

На постраждалій вулиці також працюють аварійні бригади, які мають повернути в оселі газ, тепло і електрику. У кого є генератори – гріються ними. На дворі зараз -2 градуси. В розбитих оселях не набагато більше.

Окрім приватного сектору, пошкодило будинки на відстані 1,5-2 км. У багатоповерхівках, трьох школах, двох дитсадках та адмінбудівлі повилітали шибки.

Постраждалі вулиці знаходяться під цілодобовою охороною, однак ніхто з людей не захотів евакуйовуватися звідси. Деякі місцеві жителі ночували у своїх знайомих, частина – залишилися у розбитих домівках.

January 15, 2023

Пошукаємо?