Як криворізькі «пункти незламності» впоралися з блекаутом 16 грудня

Майже через місяць після анонсування в Кривому Розі нарешті запрацювали «пункти незламності» так, як це було задумано від початку. Ми перевірили декілька точок, і доповідаємо, що майже всюди були генератори, місця для обігріву, інтернет та перекус. А деякі навіть обладнали місцями для «кімнатами матерів» та дитячими майданчиками для розваг. Далі розповімо детальніше.

Першочергово завітали до Криворізької гімназії №75 у Металургійному районі. Тут є генератор, 158 бутлів питної води, три кубометри водного запасу, а також 38 місць на випадок ночівлі та вай-фай.

Також «пункт незламності» обладнали медпунктом та кімнатою матері й дитини. За потреби з людьми може попрацювати психолог і соціальний педагог.

У школі №130 на Східному-2 також добре підготувалися. Є вода, чай, спальні місця, обігрівачі та безліч маленьких дрібниць для комфорту охочих завітати.

Генератор тут також працює, але під час повітряної тривоги його вимикають. Людям обов’язково потрібно спуститися до сховища. Пункт працює щодня цілодобово.

 

В «пункті незламності» гімназії №109 створили мінімальний запас їжі, підготували медикаменти та воду. Місця для відпочинку також були в наявності. На момент візиту СВОЇх генератор вже працював, волонтери налаштовували вай-фай.

У школі №15 взагалі підготували пункт, що розрахований на 350 людей. Тут є все: ліжка, їжа, великий запас води, генератор та подовжувачі для зарядки гаджетів. Стіл для матері та дитини також у наявності.

Читачі СВОЇх повідомили, що в школі №73 на Південному ГЗК також знайшли генератор. Проте він був не підключений. Можливо, це пов’язано з повітряною тривогою.

Окремо відзначимо «пункт незламності» в поліції. СВОЇ здебільшого працювали саме звідси через швидкий інтернет.

Окрім того, підзарядитися можна було й на «Новій пошті» — там встановили генератор. А на заправках «Окко» можна було не лише «заправити» гаджети, а й майже повноцінно попрацювати.

December 17, 2022

Пошукаємо?