«Якщо буде ескалація – введемо військовий стан», – Президент Зеленський провів брифінг

Президент назвав умови, за яких в Україні запровадять воєнний стан. Він також розгляне питання про розрив дипвідносин із РФ. Про це Володимир Зеленський заявив під час спільного брифінгу із президентом Естонської Республіки Аларом Карісом.

Президент заявив про необхідність негайного запровадження санкцій проти РФ.

«Європа і світ не може допустити повторення таких трагічних помилок, яких було допущено в Грузії у 2008 році. Ми погодилися з необхідністю негайного запровадження санкцій за черговий акт агресії проти України. Ці санкції мають містити повну зупинку «Північного потоку-2», — зазначив Володимир Зеленський.

Також він подякував західним партнерам за підтримку.

«Ми вдячні будь-якій допомозі. Важлива санкційна допомога. Саме швидка. Росія визнала «ЛДНР» дуже швидко. Світові лідери мають показати швидку відповідь».

Президент назвав умови запровадження воєнного стану в країні: «Ми віримо в те, що війни не буде потужної проти України та не буде широкої ескалації з боку Російської Федерації. Якщо буде — буде запроваджено воєнний стан», — заявив Володимир Зеленський.

Президент повідомив, що Міністерство закордонних справ надіслало йому запит про розрив дипломатичних відносин із РФ. Найближчим часом Володимир Зеленський вивчить цю пропозицію.

Він також наголосив, що Київ не відводитиме українські війська з підконтрольних регіонів Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, 21 лютого Володимир Путін визнав «незалежними» «ЛДНР». Самопроголошені республіки слідом за цим закликали Збройні сили України залишити територію Донецької та Луганської областей.

February 22, 2022

Пошукаємо?