За 100 днів війни росія випустила по Дніпропетровщині більше півтори сотні ракет. Що знищили?

3 червня триває сотий день боротьби українського народу проти російських окупантів. За цей час ворог випустив більше 150 ракет по Дніпропетровщині, які нищили промислові підприємства, фермерські господарства, об’єкти залізничної, транспортної інфраструктури, житлові будинки. Про це розповів під час брифінгу голова обласної ради Микола Лукашук.

Він розповів, що сім громад Дніпропетровської області офіційно визнані територіями, які постраждали внаслідок збройної агресії рф. Зокрема, це Широківська та Зеленодольська громади у Криворізькому районі, а також Великомихайлівська, Маломихайлівська, Межівська, Новопавлівська, Покровська громади у Синельниківському районі. Жителі цих громад можуть розраховувати на матеріальну допомогу від держави. Наразі з цих територій через постійні обстріли виїхало близько двадцяти тисяч мешканців.

«Починаючи з 24 лютого, окупанти знищили дві нафтобази на Дніпропетровщині. Також вдарили по чотирьох об’єктах залізничної інфраструктури: у березні – в Павлоградському районі, у квітні – в Новомосковському районі, у травні – два удари по залізниці протягом місяця (Павлоградський та Синельниківський райони). Зруйновано аеропорт Дніпра», – зазначив Микола Лукашук.

У Зеленодольській громаді, що на Криворіжжі, повністю зруйновано близько 16 будинків и 4 квартир, частково – 109 будинків, зокрема декілька багатоповерхівок.

По Синельниківському району: в громадах, які потрапляють під обстріли, пошкоджено майже три десятки приватних будинків і трохи більше 20 об’єктів соціальної інфраструктури.

Зараз в Дніпропетровській області проживає 250 тисяч переселенців, зокрема 62 392 дітей.

June 3, 2022

Пошукаємо?