Застава у мільйон або 60 діб ізолятора: мера Апостолового Андрія Осу та його поплічників відправили під варту

Першого жовтня Індустріальний суд Дніпра відправив затриманого мера Апостолового під варту на 60 діб — до 28 листопада. Вийти з Криворізької установи виконання покарань №3 (Бублик) він може під заставу в розмірі один мільйон 40 тисяч гривень. На запитання СВОЇХ, чи буде Оса вносити гроші, затриманий міський голова не відповів.

Четверо поплічників Оси теж були взяті під варту днем раніше. Вони можуть вийти з ізолятора під заставу в мільйон гривень. Ось перелік всіх затриманих:

Наталя Оса — дружина мера

Анастасія Василенко — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Артем Ігнатенко — депутат Апостолівської міської ради від забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя», голова комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

Владислав Кобриня — підприємець

Мера Апостолового Андрія Осу затримали 29 вересня за розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах та створення злочинної організації.

Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області провели масштабні обшуки у будівлі міськради Апостолового, магазинах «Вулик» Оси та помешканні одного із затриманих.

Осі та його «банді» інкримінують кримінальні провадження за частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частиною 1 статті 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) ККУ.

October 1, 2022

Пошукаємо?