«Зелені» відзвітували, а «сині» забили: слуги народу розповіли, що було зроблено за рік у Кривому Розі

28 грудня у готелі Park House відбулася регіональна конференція партії «Слуга народу». Про виконану за рік роботу перед колегами та виборцями відзвітував голова облради Микола Лукашук та нардепи від Кривого Рогу.

За словами Юрія «Юзіка» Корявченкова, за державні гроші у нашому місті стартувало будівництво басейну по вулиці Олександра Поля, розпочалася реконструкція трьох дитячих садків та близько десяти шкіл, спортивних залів при дитячих закладах. Також за рахунок держави закупилося обладнання для дитячої стоматології, першого пологового будинку та першої лікарні, а для підприємців було відкрито центр підтримки малого та середнього бізнесу «Дія.Бізнес».

Звітувала про виконану за рік роботу і колега Юзіка – Олена Криворучкіна, яка відповідає за питання екології. Головне, чого вдалося досягти – відкриття офісу екоінспекції у Кривому Розі. Це, звичайно, не переїзд міністерства екології до Кривбасу, але вже щось.

А ось голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів, що було зроблено за рахунок області у Кривому Розі. Це і ремонти амбулаторій, оновлення на 100% автопарку швидкої допомоги, виплати надбавок медикам та закупівля обладнання до «ковідних» лікарень.

Зазначимо, цього року місцеві депутати підбивають підсумки року – саме у грудні 2020 року вони отримали мандати. Але ні члени партії «Блок Вілкула», ні інші сателіти місцевої влади не провели жодну партійну конференцію і досі не звітували перед виборцями про виконану роботу.

December 28, 2021

Пошукаємо?