Мешканець Кривого Рогу розстріляв із травматичного пістолета чоловіка у сільському кафе

Стрілянина відбулася в ніч з 7 на 8 січня у селі Мар’янське Криворізького району. Чоловік із посвідченням кореспондента періодичного видання «Година аналітики» обстріляв із травматичного пістолета місцевого жителя.

За словами очевидців, відвідувач кафе «Молодість» розпочав стрілянину із травматичного пістолета. На зауваження одного з власників прибрати зброю, випустив у його бік п’ять куль. Потім пістолет заклинило, як з’ясувалося пізніше, у ньому застрягла гільза. У чоловіка відібрали зброю. Він сховався в машині та сидів у ній до приїзду поліції. Потім продовжив словсні погрози в бік місцевих, пообіцявши одному з чоловіків переламати всі кінцівки.

На місце інциденту викликали швидку. Потерпілий отримав три кульові поранення: у груди, палець та область паху. Лікарям довелося ампутувати частину пальця.

Поліцейські відкрили кримінальну справу за 125 статтею (легкі тілесні) КК України. Пістолет вилучили.

З власних джерел ми дізналися, що власник кафе відмовився передавати поліції записи з камер відеоспостереження. Бо начебто його почали залякувати родичі стрілка.

СВОЇ також з’ясували, що періодичне видання «Час аналітики», чиїм співробітником він нібито є, було зареєстровано у Києві у 2020 році. Але у відкритих джерелах інформації про нього немає.

Також чоловік отримав юридичну освіту, працював водієм та автослюсарем.

January 11, 2022

Пошукаємо?