11 мільйонів гривень на місяць: у Кривому Розі судитимуть наркоугруповання «Краснобалівських»

Незабаром велике наркоугруповання з Кривого Рогу опиниться на лаві підсудних. Дніпропетровська обласна прокуратура направила обвинувальний акт щодо 17 драгдилерів.

«Бізнесмени» організували на території міста безперебійне постачання наркотиків та психотропних речовин. Щомісячно банда продавала товару на 11 мільйонів гривень.

Йдеться про угруповання «Краснобалівські». СВОЇ неодноразово висвітлювали затримання членів угруповання, яке вело Управління стратегічних розслідувань Дніпропетровської області.

Операція тривала рік, а 30 листопада 2021 правоохоронці ліквідували синдикат. Також взимку поліцейський УСР затримали «старшого за точками» банди. А наприкінці травня правоохоронці зловили наркопостачальника, який постачав «Краснобалівським» канабіс.

Щоб встановити, як працювало наркоугруповання, слідчі провели понад 40 обшуків. З’ясувалося, що «підприємці» фасували товар в орендованих приміщеннях, а продавали через мережу агентів. У ході слідчих дій, у них знайшли гроші, мобільні телефони, метамфетамін та канабіс на 150 мільйонів гривень.

Членів наркоугруповання судитимуть одразу за декількома статтями за фактом участі у злочинній організації, виготовлення, незаконного зберігання та збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, а також незаконного посіву рослин коноплі (ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України). Драгдилерам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

June 20, 2022

Пошукаємо?