123 день війни: росіяни кидають сили на оточення біля Лисичанська, на Півдні ЗСУ знищують склади боєприпасів

Росіяни на Донбасі зосереджені на тому, аби  оточити українські сили в районі Лисичанська. Ворог здійснював обстріли неподалік Вовчоярівки, Лоскутівки, Білої Гори, Верхньокам’янки, Виїмки, Верхньокам’янського і Золотарівки. Завдав авіаційного удару парою Су-25 в районі населеного пункту Біла Гора.

На Півночі агресор здійснив вогневе ураження артилерією наших позицій   у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей.

На Харківському напрямку противник продовжує вести оборону, стріляв з артилерії   в районах населених пунктів Уди, Харків, Базаліївка, Руські Тишки, Старий Салтів, Верхній Салтів, Кутузівка, Рубіжне, Дементіївка, Чепіль, Світличне, Коробочкіне, Іванівка, Шестакове та Печеніги.

На Слов’янському напрямку ворог основні зусилля зосереджував на наступі в напрямках   Довгенького та Мазанівки. Обстрілював із ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Нова Дмитрівка, Хрестище, Дібрівне, Богородичне, Новопавлівка, Адамівка, Грушуваха, Вірнопілля, Краснопілля, Мазанівка, Веселе та Курулька.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках веде бойові дії та здійснює систематичний вогневий вплив з метою сковування наших військ та недопущення їх перекидання на загрозливі напрямки.

Стріляв із танків та ствольної артилерії в районах населених пунктів Керамік, Красногорівка, Сєверне, Водяне, Опитне, Уманське, Тоненьке, Карлівка, Новомихайлівка, Мар’їнка, Парасковіївка, Павлівка, Шевченко, Пречистівка, Золота Нива, Комар, Новосілка, Велика Новосілка, Володимірівка, Гуляйпільське, Білогір’я, Новопіль, Червоне, Зелене Поле, Гуляйполе та Малинівка.

У Херсонській та Миколаївській областях противник зосереджує основні зусилля на утриманні   рубежів та здійснює вогневий вплив на наші підрозділи, аби недопустити   перегрупування. Наша авіація  завдавала ударів по скупченнях ворога. За добу на Півдні знищено 24 окупанти, 2 танки та 5 броньованих машин. Також підірвано 2 ворожі склади боєприпасів та вогневу точку.

 

Кривий Ріг

У Кривому Розі та області ніч минула спокійно, але з тривогами.

Міжнародна реакція

Інститут дослідження війни: військове управління України, ймовірно, бажає централізовано координувати дії українських партизанів на окупованих територіях РФ. Мета – підірвати контроль Росії та, можливо, підготується до скоординованих операцій із силами.

Британський прем’єр Борис Джонсон використовує саміти G7 та НАТО, щоб закликати Францію та Німеччину надати більше військової підтримки Україні.

Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс запевнила, що її країна робить все можливе для звільнення британських бійців, які потрапили в російський полон.

Група американських законодавців представила проект резолюції, де США визнають російські військові злочини в Україні геноцидом.

June 26, 2022

Пошукаємо?