130 день війни: ЗСУ відбили штурми на Харківському, Слов’янському і Донецькому напрямках, ворог намагається закріпитися біля Лисичанська

Станом на 3 липня Україна задіює авіацію на всіх напрямках бойових дій – у Миколаївській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській областях. Наші пілоти здійснили майже півтора десятка групових вильотів. Було знищено близько двадцяти одиниць ворожої техніки та два польових склади боєприпасів. Наші підрозділи також продовжують успішно виконувати ракетно-артилерійські вогневі завдання. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ. 

Ворог обстріляв Бачівськ та Вовківки Сумської області.

На Харківському напрямку обороняє раніше зайняті позиції. Обстрілював із артилерії Руську Лозову, Перемогу, Верхній Салтів, Замулівку, Волобуївку, Мілове, Протопопівку, Питомник, Прудянку та Норцівку.

Штурм неподалік Прудянки наші воїни успішно відбили. Противник завдав авіаудару неподалік Мосьпанового та Гракового.

На Слов’янському напрямку окупанти обороняються. Обстріляли із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії Дібровне, Мазанівка, Краснопілля, Суху Кам’янку, Вірнопілля і Маяки. Неодноразово безуспішно намагалися вести штурмові дії неподалік Мазанівка. Отримали відсіч та відійшли. Ворог застосовує комплекси радіоелектронної боротьби.

На Донецькому напрямку окупанти намагаються закріпитися біля Лисичанська та Верхньокам’янки. Вели наступ поблизу Білогорівки, успіху не мали, змушені відійти.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював околиці Новолуганського і Травневого. Завдав авіаудару поблизу Покровського. Намагається наступати на Спірне, бойові дії тривають.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник обстрілював наші позиції біля Пісків, Невельського, Новомихайлівки, Новоданилівки, Полтавки, Білогір’я, Ольгівського та Кам’янського. Штурмом ворог намагається покращити тактичне положення в районі Спартака.

На Південнобузькому напрямку противник намагається не допустити просування наших військ на ймовірних напрямках наступу. Обстрілював зі ствольної та реактивної артилерії. Завдав авіаційного удару в районі Іванівки. 

Російські окупанти завдають систематичних ракетних ударів на Миколаївському напрямку.

Кривий Ріг

На ранок ворог обстріляв дачний масив в Зеленодольську. Три будинки зруйновано, один пошкоджено. Попередньо, люди не постраждали. 

Міжнародна реакція

Пентагон повідомив про надання Україні нового пакету військової допомоги на суму 820 мільйонів доларів. Раніше його анонсував президент США Джо Байден. 

Асоціація європейських державних поштових операторів PostEurop призупинила членство «Пошти росії» та «Білпошти». 

July 3, 2022

Пошукаємо?