90% шкіл Дніпропетровщини працюватимуть онлайн, у Кривому Розі — 100%

762 школи нашого регіону працюватимуть у дистанційному режимі. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Рішення про формат навчання ухвалювали сільські, селищні та міські ради. Враховували безпекову ситуацію в громаді, думку батьків та педагогів. 90% віддали перевагу дистанційній формі», — розповіла начальниця відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Людмила Телегіна.

Нагадаємо, що у Кривому Розі та Дніпрі будуть працювати онлайн всі школи. А в нашому районі — лише шість шкіл проводитимуть заняття у більш-менш звичних умовах. Для цього в закладах облаштували класи в бомбосховищах.

Цьогоріч діти навчатимуться за оновленою програмою. У ній врахували війну з рф та внесли зміни до предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Основи здоров’я» та правознавство. А з предмета «Зарубіжна література» прибрали твори російських та білоруських письменників.

На нову модель навчання переходять учні 5 класів. Там розпочинають впроваджувати систему Нової української школи. Будуть оновлені програми, інші підручники та система оцінювання – дітям не ставитимуть оцінок.

Загалом до навчання у школах Дніпропетровщини приступили понад 340 тисяч дітей. Понад 26 тисяч з них — першачки.

September 1, 2022

Пошукаємо?