Окупанти перекидають війська в Запорізьку область та на Донбас, путін хоче захопити Донеччину до 15 вересня

Росіяни хочуть відновити наступ на Донбасі та Запоріжжі. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов. Окрім того, диктатор путін надав наказ своїм посіпакам вийти на адміністративні кордони Донеччини до 15 вересня.

«На сході ворог здійснює перегрупування військ Центрального військового округу з Лугансько-Донецького до Курахівського напрямку з метою нарощування своїх військ. Після відновлення боєздатності ворогом додатково введено по одній батальйонно-тактичній групі на Слов’янський та Миколаївський напрямки», — повідомив Громов.

Крім того, агресор з білгородської області перекинув дві тактичні групи до Оріхова Запорізької області. Такі дії російського керівництва, ймовірно, можуть свідчити про плани відновлення наступу на Донбасі.

Громов підтвердив, що росія формує раніше анонсований третій армійський корпус, але чи пройшли підготовку мобілізовані, наразі точно невідомо. За словами Громова, саме це формування російських військ перекинуть на Донеччину.

Зазначимо, що раніше більше ворог перекидав більше військ під Херсон. Схоже, з початком українського контрнаступу російські пріоритети змінилися.

September 1, 2022

Пошукаємо?