Аеропорт Кривого Рогу реконструюватиме фірма з Дніпра за мільярд гривень

Відбулися електронні торги «Реконструкція будівель міжнародного аеровокзального комплексу на 100 пасажирів на годину та на 400 пасажирів на годину комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг». Переможцем стала компанія ТОВ «СК «СТРОЙІНВЕСТ», зареєстрована у Дніпрі. Інформація про це з’явилася в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Фірма запропонувала найвигіднішу ціну за реконтрукцію — 1 009 929 985 гривень та 36 копійок. Наразі ТОВ «СК «СТРОЙІНВЕСТ» готується укласти договір із замовником робіт — Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Реконструкцію будівель проводитимуть за бюджетні кошти в рамках програми «Велике будівництво», фірмі обіцяють виплатити авансом 30% від суми, а решту грошей перераховуватимуть у міру виконання робіт.

Зазначимо, юридична адреса «СК «СТРОЙІНВЕСТ» знаходиться у Дніпрі. Фірму зареєстрували у 2014 році, розмір статутного капіталу становить понад 7 мільйонів гривень. «СК «СТРОЙІНВЕСТ» спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель та перемагає у багатомільйонних тендерах на будівництво та реконструкцію у різних містах Дніпропетровської області і не тільки.

У Кривому Розі фірма займалася зведенням 72-метрового флагштока, а зараз відбудовує стадіон «Металург», басейн у Центрально-Міському районі, ремонтують 95-ту гімназію, інші школи та дитсадки.

Компанією керує Юрій Кравченко. Засновником та кінцевим власником є ​​Роман Аліфанов.

Нагадаємо, у рамках програми «Велике будівництво» до кінця 2022 року планують закінчити реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту. Після реконструкції він прийматиме до 400 пасажирів на годину.

Ремонт мають завершити до 30 грудня 2023 року.

February 1, 2022

Пошукаємо?