У гаражному кооперативі на 7-му Зарічному автомобіліста покусали собаки

Безпритульні пси, які прибилися до кооперативу «Сонячний», прокусили ногу чоловікові. Через що потерпілому довелося пройти курс щеплень від сказу.

На території кооперативу мешкають приблизно 20 собак. 18 грудня деякі з них напали на власника гаража. Чоловік звернувся за допомогою до лікарні, а також заявив про те, що сталося на гарячу лінію виконкому Криворізької міськради.

У січні містянину надійшла відповідь від чиновників. У ньому начальник управління благоустрою Іван Карий повідомляє, що безпритульними собаками у місті займається «Центр поводження з тваринами». Там у свою чергу відповіли, що можуть відловити та стерилізувати безпритульних собак із кооперативу, а агресивних забрати до Центру та соціалізувати, але тільки на платній основі — за гроші гаражного кооперативу. Після всіх процедур собак повернуть туди, де їх впіймали, адже Центр не має постійного притулку для тварин.

У гаражному кооперативі запропонували своє вирішення проблеми. Зі зграєю собак там нічого робити не збираються, навпаки чоловікові порадили купити гараж в іншому місці.

February 1, 2022

Пошукаємо?