«Аналоговнєт»: СВОЇ показують трофейну техніку, захоплену на Криворізькому напрямку, – фоторепортаж з передової

СВОЇ відвідали лінію фронту. Журналіст Олег Єрмолінський та оператор Віктор Зубченко покажуть, як проходить контрнаступ ЗСУ на Херсонщині у новому проєкті «Військові будні». Підписуйтеся на наш YouTube канал, аби не пропустити прем’єру. А просто зараз – ексклюзивні кадри з передової. 

ЗСУ не лише відвойовують окуповані села Херсонщини, а й поповнюють свій автопарк трофейною технікою росіян. Українським бійцям вдалося захопити на Криворізькому напрямку гордість росармії – аж три багатоцільових машини десанту. З російського у них лише назва «рись» та свастика. Автомобілі зібрані на заводі Iveco в Італії, у них немає жодної російської запчастини. 

Вага кожної близько 8 тонн, оснащені трилітровим дизельним двигуном та автоматичною коробкою передач. Броньовані. Товщина скла близько 8 см. Здатні витримувати кулеметний та мінометний вогонь, наїзд на протипіхотні та навіть протитанкові міни.

Після техогляду та ремонту, гордість італійського автопрому передадуть ЗСУ. 

Крім «рисі», наші військові на Херсонщині захопили бойову машину десанту. У цій БМД їхали штурмовики з елітного підрозділу окупантів. По суті, це командирський борт. 

А ось більше трофеїв: БМП-1 та БМП-2. Усі повернуться на лінію вогню вже під українським прапором.

Як наші хлопці женуть ворога геть з Херсонщини, СВОЇ покажуть у новому проєкті вже цього вівторка, 26 липня. Підписуйтеся на наш YouTube канал, аби побачити «Військові будні» першими. На вас чекають бойові дії, розбиті позиції окупантів та ворог на відстані 500 метрів. Дочекайтеся!

 

July 24, 2022

Пошукаємо?