Батькам учнів доводиться допомагати матеріально в облаштовуванні «пунктів незламності» у школах Кривого Рогу — джерела СВОЇх

Джерела СВОЇх повідомили про новий вид «допомоги», яку вимагають в батьків учнів, що навчаються у школах Кривого Рогу. На засадах анонімності люди надіслали скриншоти листування, де в них нібито вимагають принести до навчальних закладів аптечки та подовжувачі. Ці речі нібито необхідні для «пунктів незламності», що відкриваються при окремих школах. Також батьки нібито мають обладнати куточки для мам з немовлятами та майданчик для дітей з фломастерами, папером та іграшками.

Чому це мають робити за рахунок батьків, а не за кошти міського або обласного бюджету — ніхто не пояснює. Проте вчителі кажуть, що такі вимоги — не їхня примха. Освітяни також тратяться: сплачують за перевезення гуманітарної допомоги до школи, за власні гроші купують дрова. Кажуть, окрім вказівок, школи нічого не отримують.

Ситуація доволі дивна. Міська та обласна влада регулярно звітує про те, що з «пунктами незламності» на Дніпропетровщині все добре. Проте скільки з 200 таких точок дійсно забезпечені всім необхідним — невідомо. А 23 листопада під час блекауту майже всі міські пункти виявилися неспроможними надати допомогу криворіжцям.

November 28, 2022

Пошукаємо?