Без води та світла: як живуть під обстрілами селища на Херсонщині

У Херсонській обласній держадміністрації розповіли про ситуацію в населених пунктах регіону. Ворог обстрілює Нововоронцовську громаду. Через це відсутнє світло та вода в селищах Миролюбівка, Хрещенівка, Трудолюбівка, Шевченківка, Любимівка, Осокорівка, Золота Балка. Волонтери та Червоний хрест надають допомогу продуктовими наборами населенню. Селище Осокорівку навіть обстріляли з гелікоптерів. Є зруйновані будинки.

У Новоолександрівській сільській ТГ відсутнє електропостачання та водопостачання у степових селах, як-от Петропавлівка, Червоне, Біляївка, Українка (територія зайнята окупантами). Укрпоштою пенсія за квітень місяць готівкою виплачена. На території громади знаходиться багато внутрішньо переміщених осіб. Мобільний зв’язок частково, інтернет відсутній. Борошно у населення закінчилось, хліб не доставляється. Терміново потрібна волонтерська допомога з доставкою хліба, медпрепаратами, продуктами харчування.

У Великоолександрівській громаді біля села Давидів Брід була обстріляна колона з людьми. У Високопільській громаді відсутнє електропостачання, водопостачання та газопостачання. Ведуться активні бойові дії, все населення потребує термінової евакуації, «зеленого коридору» та гуманітарної допомоги.  Всі адміністративні будівлі зруйновані.

May 19, 2022

Пошукаємо?