ЗСУ звільнили 23 населені пункти на Харківщини, а окупанти вбили 12 людей під час обстрілу Сєвєродонецьку — ситуація на фронті

Під час обстрілу Сєвєродонецьку загинули 12 людей, ще 40 отримали поранення. Окупанти гатили по місту з самого ранку, обстріли тривають і зараз. Про це розповів голова Луганської ОВА. Сергій Гайдай.

Тим часом на Харківському напрямку з 5 травня вже звільнено 23 населених пункти з-під російської окупації. Як повідомляє Генштаб, ворог намагається стримати наступ наших військ. росія не припиняє обстріли Чернігівської та Сумської областей, щоб відволікти наші сили від основних напрямків.

На Донецькому напрямку противник намагається вести наступ по всій лінії зіткнення із застосуванням авіації. Активні бойові дії тривають на Сєвєродонецькому, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямку. Ворог поступово втрачає наступальні спроможності. Також зберігається ймовірність ведення бойових дій на інших напрямках, щоб не допустити перекидання наших сил.

Тривають бойові дії в районах населених пунктів Тернова та Борщова. Ворог веде посилену повітряну розвідку. На Слов’янському напрямку противник здійснював обстріли цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Пришиб, Грушуваха та Богородичне. На Донецькому напрямку, з метою покращення тактичного положення в окремих районах, ворог активізував наступальні та штурмові дії.

На Авдіївському напрямку ворог вів штурмові дії в районі Новобахмутівки, успіху не має, зазнав втрат і відступив.

На Курахівському напрямку противник за підтримки реактивної артилерії і важких вогнеметних систем вів наступ в районах населених пунктів Степне, Славне та Мар’їнка, успіху не має.

May 19, 2022

Пошукаємо?