«Буде мир. Питання тільки, з яким президентом рф буде домовлятися Україна» — головне з виступу президента у Давосі

Президент України Володимир Зеленський виступив на українському сніданку під час економічного форуму в Давосі. Зібрали головні заяви голови держави для вас,

Щодо закінчення війни:
«Коли закінчиться війна? Це залежить від багатьох факторів. Перш за все від бажання не боятися, а також від бажання рф. Буде стіл перемовин, це точно. Буде мир. Питання тільки з ким Україна буде домовлятися, з яким президентом росії»

Щодо поступок територіями:
«На сьогодні мені здається, що діючий президент рф не усвідомлює що відбувається до кінця. Мені здається, що він живе в своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна нікуди не збирається і не піде на поступки. Україна не збирається йти на поступки. Ми боремося на своїй землі, за свою землю, за своє майбутнє. Коли Україна говорить, що хоче повернути всі свої території, це означає повернути всі свої території».

Щодо перемовин з рф:
«Я не бачу зацікавленості рф у перемовинах. Єдиний позитивний момент – якщо можна сказати, що це позитив – це те, що сторони почали говорити щодо розблокування «Азовсталі» і вивезення людей з Маріуполя. Цивільних людей перш за все вивозили, а потім вже і з заводу — «Азовсталь» вивозили людей – поранених, важких. Тож тут я вважаю, що був хоч якийсь позитив, що людей дали можливість ці перемовини вивезти».

Щодо вступу до ЄС та єдиний Захід:
«Зараз питання Європейського Союзу. Скажіть мені, будь ласка: є єдність на європейському континенті щодо України, щодо майбутнього України? Чи є ця єдність? Я не бачу поки що. Але чи це справедливо? Я думаю, що ні. Чи впроваджено шостий пакет санкцій? Ні. Чому? Угорщині щось не підходить. Щось з нафтою не те. Якось не так вони бачать світ».

May 25, 2022

Пошукаємо?