Дніпропетровщина готова до опалювального сезону на 75%. Що вже зроблено, а що ні?

Підготовку до зими ведуть комунальники, електрики та дорожні підприємства. Про деталі повідомили заступник голови Дніпропетровської ОВА Максим Беспальчук та генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук. 

«Попри війну, комунальники проводять планову підготовку до опалювального сезону. В районах області створені оперативні штаби. За планом, до 1 жовтня всі технічні роботи будуть завершені», – розповів Максим Беспальчук.

До опалювального сезону готують котельні, житлові будинки, школи, лікарні. У зимовий сезон аварійні бригади працюватимуть у посиленому режимі. Аби створити додатковий резерв матеріалів, обласна воєнна адміністрація веде перемовини з іноземними донорами. 

Нагадаємо, Кривий Ріг цього року не виділив кошти на ремонт теплоізоляції на трубах опалення. 

В області працюють над тим, аби електромережі витримали навантаження під час холодів. У ДТЕК планують модернізувати 160 об’єктів та майже 200 км ліній. Половину робіт виконали, решту зроблять до кінця року. Також розчистять 2,6 тис. км ліній від дерев, аби у разі вітру вони не пошкодили мережу. 

«Цього року усунули майже 26 тис. дефектів на лініях – це ізолятори, скручування на проводах, нагрівання контактних з’єднань. У разі підвищеного навантаження взимку вони могли впливати на подачу електроенергії. Щодня майже 100 бригад працюють над виконанням цих робіт», – сказав Андрій Терещук.

До зими готуються і дорожні підприємства. Вони ремонтують техніку та роблять запаси протиожеледної суміші.

Нагадаємо, тарифи на тепло та газ залишаться на рівні минулого року. 

Читайте також: як до зими готуються у інших регіонах та що варто зробити самостійно. 

August 26, 2022

Пошукаємо?