ДТП під Уманню: мешканець Кривого Рогу надав допомогу мамам, які дивом вижили, з маленькими дітьми і доставив їх додому


На трасі під Уманню сім’я з Дніпра потрапила у ДТП. За попередньою інформацією, водій заснув за кермом, машина вилетіла у кювет і кілька разів перекинулася. Всі пасажири і сам шофер дивом залишилися живими – їм надав допомогу мешканець Кривого Рогу, інженер-будівельник Анатолій Тимошенко.

Відомо, що батьки із двома маленькими дітьми – хлопчиками 3 та 5 років, їхали на відпочинок до Карпат. За словами жінки-пасажира, її чоловік заснув за кермом і не впорався з керуванням. Машину занесло на слизькій, засніженій дорозі. Автомобіль вилетів у кювет, кілька разів перекинувся. У салоні були також двоє маленьких дітей. Усі дивом залишилися живі. За словами очевидця аварії – нашого земляка Анатолія Тимошенко, маленькі пасажири вціліли завдяки автокріслам. А водій та його дружина відбулися незначними саднами, бо були пристебнуті ременями безпеки.

Криворіжець відігрів маму з дітьми в салоні своєї машини та доставив їх туди, куди вони попросили. Тим часом батько залишився давати свідчення поліції і вирішувати питання з розбитим авто.

December 31, 2021

Пошукаємо?