Фірма-фаворит сімейки відремонтує паркову алею в Кривому Розі на майже 14 млн грн

«Весташляхбуд» заасфальтує алею у парку «Шахтарський», що у Покровському районі. Про це свідчить договір між фірмою і комунальним підприємством «Сансервіс». Вартість робіт складає близько 13,8 млн грн.

За інформацією видання «Наші гроші. Регіон», спочатку «Сансервіс» планував витратити на ремонтні роботи 18 млн грн, а ТОВ «Весташляхбуд» запропонувала 13,8 млн грн. Інших учасників у закупівлі не було.

Згідно з угодою, підрядник має замінити близько 8,25 тис м2 асфальтового покриття. Для цього йому необхідно витратити 1 051,43 тонни асфальтобетонної суміші та 1 185,59 м3 піщано-щебеневої суміші. А також у планах встановити 1122 м бетонних поребриків.

Вартість асфальтобетонної суміші складає 5 038,46 грн. за тонну. Планується, що роботи будуть виконані до 20 грудня 2023 року.

Читайте також, як «Весташляхбуд» освоює 700 млн грн з бюджету.

Зазначимо, що ТОВ «Весташляхбуд» підозріло часто виграє тендери на ремонт доріг у Кривому Розі. Фірма належить в рівних частинах ТОВ «ГРІНФОРТ-С», яка пов’язана з одеським бізнесменом Суреном Сардаряном, Едері Менахем Мендел, якого пов’язують з головним рабином Кривого Рогу Ліроном Едері, та Лаврешиній Ганні Юріївні, яку пов’язують з ексмером Кривого Рогу Юрієм Любоненком.

Як пишуть «Наші гроші. Регіон», у 2023 році фірма вже підписала договори на утримання автошляхів міста вартістю близько 200 млн грн та на ремонт вулиць і доріг на близько 700 млн грн. Плюс – підряди на асфальтування доріжок на Центральному кладовищі за більш ніж 8 млн грн і навіть за близько 240 тис грн прибирання та підмітання території біля виконкому.

March 23, 2023

Пошукаємо?