Скандальні кіоски на площі Визволення можуть бути пов’язані з головним рабином Кривого Рогу Ліроном Едері

У Кривому Розі триває тотальна МАФізація, незважаючи на обурення містян. Скандальний кіоск в історичній частині площі Визволення відкрився, хоча під час будівництва його власники не змогли надати дозвільних документів громадськості. Другого січня навпроти цього МАФа почали зводити ще один. Наша редакція дізналася, що обидва кіоски пов’язують з одними й тими ж людьми.

На це вказують документи (дивіться наприкінці статті), які змогли роздобути журналісти СВОЇх. Вивчивши папери разом з юристами, ми дійшли двох висновків.

  • По-перше, схоже що будівництво МАФів і оформлення землі відбувається із серйозними порушеннями.
  • По-друге, обидва кіоски можуть бути пов’язані з фірмою головного рабина Кривого Рогу Лірона Едері.

Згідно з документами, право власності на нежитлове приміщення за адресою площа Визволення 1А належить фірмі «Векта Лайн», учасником та в.о. директора якої є Лірон Едері. З цією ж компанією криворізька міська рада в особі секретаря Юрія Вілкула уклала «попередній договір щодо укладання в майбутньому» договору оренди земельної ділянки за адресою: площа Визволення 1А.

Однак є але, і навіть не одне. Рішення щодо присвоєння адреси «площа Визволення 1А у Кривому Розі» в архівному відділі міськвиконкому так і не відшукали. Можливо, саме цей великий нюанс вплинув на відсутність у документах кадастрового номеру земельної ділянки і опису місцевості.

Якщо уважно вивчити документи на другий кіоск, який будується навпроти попереднього, то можна дійти висновку, що оформлені вони у того ж нотаріуса – Світлани Рисіної і за подібною схемою, однак вже за іншою адресою – вул. Лермонтова 2в, яку по інформації з власних джерел СВОЇх, станом на 02 січня 2023 року також не присвоювали.

Те, що кіоски пов’язані з рабином Ліроном Едері, здається нарешті дає нам відповіді на запитання:

чому слідчий-суддя Кузнєцов так швидко зняв арешт з кіосків?

як в історичній частині міста поряд з підземним переходом могло розпочатися будівництво МАФів?

чому поліція і міська влада не зносять ці конструкції?

Просто головного рабина Кривого Рогу Лірона Едері спільні інтереси вже багато років пов’язують з Олександром Вілкулом, тим самим, якого поплічники зараз іменують начальником «військової адміністрації» міста.

Звертаємось до органів поліції Кривого Рогу з вимогою взятися за роботу, розплющити очі та врешті-решт зупинити тотальну забудову історичного центру міста.

 

January 2, 2023

Пошукаємо?