Кількість абітурієнтів у закладах профтехосвіти Дніпропетровщині скоротилася майже у 2,5 рази

Під час війни на Дніпропетровщині поменшало абітурієнтів закладів профтехосвіти. Цього року регіон має лише 3,2 тисячі вступників. А у 2021 у нашій області було майже вісім тисяч охочих здобути спеціальну освіту.

Нових учнів приймають понад півсотні профтехів регіону. Найбільше заяв подають у Дніпровському та Криворізькому районах. В ОВА стверджують, що вступна кампанія йде за планом, але, судячи з цифр, державне замовлення значно переважає кількість охочих.

«Цьогоріч профтехи області зможуть прийняти на бюджет майже 8 тисяч вступників. По регіональному та державному замовленню. У навчальних закладах готуватимуть фахівців 99 робітничих професій за 15 напрямами. Найбільше електротехнічного, будівельного, транспортного, сільськогосподарського профілю. А ще сфери громадського харчування», — зазначила заступниця голови ОВА Ольга Горб.

Статистика ще має шанс дещо вирівнятися. Вступна кампанія до закладів професійно-технічної освіти триватиме до 31 серпня. Втім подати документи можна буде до 1 листопада.

July 27, 2022

Пошукаємо?