Кому місцева влада Кривого Рогу роздає землі? Розслідування

На останні сесії міськради, яка вкотре пройшла у закритому режимі, депутати ухвалили рішення передати дві земельні ділянки у Центрально-Міському районі в оренду двом фірмам.  

Мова йде про комунальну землю в районі Центрального ринку. Тут має бути магазин продовольчих і непродовольчих товарів. Ще в жовтні на сесії міськради надано згоду на поділ раніше сформованих земельних ділянок комунальної власності, а в грудні обидві ділянки передали в оренду приватним фірмам.  

  • Ділянка площею 0,0027 га на вул. Лермонтова, 24К відійшла ТОВ «ПРЕМІУМ БІЗНЕС ГРУП».  
  • Ділянка площею 0,0064 га на вул. Лермонтова, 24Л відійшла ТОВ «АС-ТРЕЙД КР».  

Обидві фірми займаються наданням в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Проте їх об’єднує не лише рід діяльності.  

З відкритих джерел відомо, що директором ТОВ «ПРЕМІУМ БІЗНЕС ГРУП» є Віктор Присяжнюк – колишній депутат Криворізької міськради від «Опозиційного блоку», мільйонер та власник автопарку елітних авто і гелікоптера, які він раніше декларував. Віктор Присяжнюк разом з головним рабином Кривого Рогу Едері Ліроном є учасниками ТОВ «ПРЕМІУМ БІЗНЕС ГРУП», заснованої у 2014 році. Що рабина пов’язує з Вілкулом молодшим, ми писали тут.  

«АС-ТРЕЙД КР» керує Сергій Овчаренко. Фірму заснували у 2017 році. Вже відоме вам ТОВ «ПРЕМІУМ БІЗНЕС ГРУП» є власником близько 84,16% статутного капіталу, а пан Овчаренко – 15,84%. При цьому бенефіціарами «АС-ТРЕЙД КР» є Віктор Присяжнюк та Едері Лірон.  

Зауважимо, більшість у міськраді належить політичній партії «Блоку Вілкула». До того ж «Блок Вілкула», «Европейська Солідарність» та депутати із забороненої ОПЗЖ часто голосують в унісон за чутливі для міста рішення.  

Фото: Віктор Присяжнюк та Едері Лірон

Читайте також: скандальні кіоски на площі Визволення можуть бути пов’язані з головним рабином Кривого Рогу Ліроном Едері. 

January 3, 2023

Пошукаємо?