Кривий Ріг провів у останню путь волонтера, захисника, батька Костянтина Скібу

Містяни зібралися на ґанку осередку Шелтер+, аби віддати шану захисникові Костянтину Скібі. Чоловік поклав життя під час оборони Бахмута. Люди запам’ятають його відданим своїй справі волонтером, люблячим чоловіком та батьком, криворіжцем з великої літери.

Костянтин розвивав Шелтер+ з 2010 року. Він був гарним механіком та мав багато бізнес-ідей та проєктів.

«Я брав з нього приклад. Ми сиділи за однією партою. Ми разом падали та підіймалися. У 2012 році він говорив про Бога, у своїй квартирі на Зарічному і та розмова змінила життя. З Кості треба брати приклад. Я дякую, що я знав таку людину. Я вірю, що ми зустрінемось на небі колись, і він, як завжди, буде посміхатися», – розказав Олександр, товариш Костянтина.

Після повномасштабного вторгнення чоловік захищав Україну у лавах 93-ї ОМБр «Холодний Яр». У січні Костянтин опинився у Бахмуті. А 1 квітня зустрів там свій останній бій.

«Я пам’ятаю, коли ми з ним познайомились восени, він був наймолодший. Він показав себе не полі бою. Багато орків загинуло від його кулемета. Він любив свою дружину та дітей. В останній день, коли ми бачились, він дуже хотів подзвонити додому, адже кілька днів не було зв’язку. Коли я отримав поранення під час жорсткого штурму, Костя мені допоміг. Ми його ніколи не забудемо», – підкреслив командир відділення з позивним «Санта».

У загиблого залишилися дружина Тетяна і двоє доньок, одна з них ще зовсім маленька.

«Костя продовжує жити в родині і в дітях. Я бачу, як він сяє через свою доньку Лію. Я хотів допомогти Україні у війні, але мені не дозволили. Я знайшов своє місце тут. Америка робить внесок і допомагає країні. Сьогодні Великдень, воскресіння. Який доленосний день, аби пам’ятати його», – зауважив Джоннотон, волонтер з США.

Захисника нагородили нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно). Поховали бійця на Центральному кладовищі.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним та друзям воїна.

Вічна пам’ять Герою!

April 9, 2023

Пошукаємо?