Криворізький виконком сплатив шахраям за військовий одяг 9 млн гривень

Криворізька міська рада уклала договір на виготовлення військового одягу з фірмою з Кіровоградщини. Утім останні повністю виконати замовлення не змогли та спробували заволодіти грошима. У справу втрутилися поліцейські.

Військовий одяг криворізький виконком замовив для бійців ЗСУ та перерахував постачальнику передплату – 9 млн гривень. Не виконавши замовлення у повному обсязі, 26-річний директор перевів 840 тисяч гривень на власні банківські рахунки.

12 травня правоохоронці провели обшуки за місцем мешкання керівництва фірми та безпосередньо на підприємстві. Виявили комплекти зимової та літньої форми, документи, банківські картки та мобільні телефони. Очільнику повідомили про підозру у привласненні, розтраті або заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем. Підприємця взяли під варту.

Також провели обшук за місцем мешкання одного з директорів компанії. В нього вилучили 206 набоїв різного калібру. Правоохоронці відкрили ще одне провадження щодо незаконне поводження зі зброєю чи боєприпасами.

Читати також: Скандал у соцмережах: «волонтери Вілкула» скинули зі сходів літню жінку, яка прийшла отримати продуктовий набір

May 19, 2023

Пошукаємо?