Скандал у соцмережах: «волонтери Вілкула» скинули зі сходів літню жінку, яка прийшла отримати продуктовий набір

У Кривому розі жінку випхали з муніципального пункту видачі гуманітарки. Під час падіння криворіжанка розбила обличчя та отримала струс мозку. Першу допомогу працівники центру – надали не одразу. Поліція відкрила кримінальну справу.

Інцидент трапився у приміщенні 112 школи. Пані Валентина прийшла отримати для онучки продуктовий набір, які видають за кошти з міського бюджету. З собою жінка принесла пакет документів дівчини, утім за словами потерпілої, люди, які були на видачі, зневажливо відмовили. На питання про причини такого відношення, «волонтерки» почали виганяти літню панянку з пункту видачі гуманітарки. В обуренні, криворіжанка жбурнула лінійку на стіл на пішла.

Коли пані Валентина наближалася до виходу, одна з «волонтерок» наздогнала її і виштовхнула в двері на сходи. Літня жінка впала на асфальт. Піднялася вся у крові з розбитим обличчям. Втім, жодної допомоги після падіння працівники пункту видачі гуманітарки не надали. Криворіжанка звернулася до сусідньої крамниці, аби змити кров. Утім продавчині порадили викликати швидку, щоб пенсіонерці зашили обличчя, тож пані Валентина повернулася до «волонтерського центру».

Медики діагностували струс мозку, черепно-мозкову травму та чисельні гематоми. На розсічення на обличчі наклали два шви.

З висновком судово-медичної експертизи родина постраждалої звернулися до поліції. СВОЇ зʼясували, що поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею легкі тілесні ушкодження.

Читати також: Компанія з орбіти братів Дубінських відремонтує Каховський водопровідний комплекс: інших претендентів у одному з тендерів – проігнорували

May 19, 2023

Пошукаємо?